TPK Plazma Житомир | Про нас | Концепція, оренда приміщень, реклама у Плазмі

Виберіть ваше місто:

Черкаси Кіровоград Житомир

(0412) 41-49-20

Житомир, пл. Согласия, 6

Карта проїзду
Версія для друку

Концепція

Торговий комплекс «Ярмарок» являє собою 3-х поверхову будівлю, розташовану в безпосередній близькості від центру міста на перетині головної вулиці - Київської, та вулиці Східна.


На першому поверсі торгово-ділового центру розташовані: офіс-виставка вітражних робіт фірми «Інтерскло» (скло в інтер'єрі), інформаційно-консультаційний центр - міні відділення «АЛЬФА-БАНКу».


Основну частину першого поверху займає спортивний магазин для всієї сім'ї «Спортмастер». Тут Ви знайдете все для того, щоб по-справжньому насолоджуватися активним способом життя - від найпростіших спорттоварів до спорядження і обладнання відмінної якості за доступними цінами.


Стильна кав'ярня "Sharikava" ("Шарікава") - мережі затишних кав'ярень, розташованих по усьому місту - відмінне місце для легкого перекусу, ділової зустрічі або дружніх посиденьок.


Відчути драйв можна відвідавши стерео-відео-атракціон «7 D» портал: сучасна рухома платформа, найбільший пакет спецефектів у Житомирі.


Другий поверх являє дитячий центр розваг «АміГамі» для дітей віком 1-10 років, а також супермаркет іграшок і товарів для школи та творчості «COBI.com.ua».


Магазин спортхарчування Musclefood - пропонує Вам придбати добавки для активного життя і високих досягнень в заняттях спортом.


Для комфорту рибалок почав свою роботу магазин «Flagman», пропонуючи величезний асортимент товарів для риболовлі, кемпінгу і відпочинку на воді.


Шанувальникам активного дозвілля припаде до смаку сучасний тренажерний зал, фітнес-студія та заняття Pole dance в «Fitness sity».


Ділова частина комплексу представлена офісами регіональних відділень страхових компаній, громадських організацій, приватних фірм і займає третій поверх. Також тут Ви знайдете великий склад живих квітів, в т.ч. в зрізі, засобів по догляду за ними, зможете замовити букет або святкове оформлення залу до Вашого свята. Все це нададуть співробітники фірми «Green-flora», що здійснює прямі поставки квітів з Голландії.