Кафетерій Sharikava ТРК Plazma (Плазма).

Виберіть ваше місто:

Черкаси Кіровоград Житомир

(0412) 41-49-20

Житомир, пл. Согласия, 6

Карта проїзду
Версія для друку
Sharikava

Кафетерій Sharikava

Мережа Sharikava з'явилась в 2014 році у вигляді великого стакану, що відразу привернув увагу молоді нашого міста.

Наразі Sharikava об'єднує більше 15 локацій у Житомирі, Бердичеві та Вінниці, схожих за своїм самобутнім дизайном та концепцією. Кожен заклад має свої особливості та унікальні елементи інтер'єру, але для них універсальними є базові цінності - якість, швидкість, комфорт. Sharikava використовує кожен сантиметр локації, ретельно продумуючи розміщення каси, лінії самообслуговування, бару та зручної зони відпочинку. За наявності літнього майданчика команда Sharikava створює оригінальний екстер'єр у сучасному неповторному стилі з комфортними меблями та озелененням. Sharikava - незвична за концепцією кав'ярня. Для Вашої зручності ми створили декілька зон - самообслуговування та відпочинку.

Сoffee point - локація кави. Безперечно, ми пишаємось якістю та смаком кави - адже ми готуємо її з любов'ю та натхенням. Окрім класики, яку Ви звикли бачити в кав'ярнях, ми щороку дивуємо гостей сезонними меню тонізуючих напоїв та коктелів.

Sharikava - дещо більше, ніж кав'ярня. Саме тут завжди найсвіжіші круасани та бургери з найхрусткішою скоринкою:) Наша команда ретельно розробляє рецептуру снеків та обирає лише якісні продукти.

Take away! - Візьми з собою! Вся продукція Sharikava - на виніс. Часткове самообслуговування та професіональні бариста в команді створюють швидку та якісну роботу, тому в наших кав'ярнях Ви не побачите довгих черг.

З нами зручно! Адже придбавши напій або снек, можна одразу побігти по справам або відпочити в chill-зоні. Комфортні місця для відпочинку та приємний звуковий супровід - ідеальні умови для кофе-брейку в Sharikava.

Фото магазину

Розташування в ТРЦ        1-й этаж