Musclefood ТРК Plazma (Плазма).

Виберіть ваше місто:

Черкаси Кіровоград Житомир

(0412) 41-49-20

Житомир, пл. Согласия, 6

Карта проїзду
Версія для друку
Musclefood

Musclefood

Продукти, пропоновані магазином спортивного харчування Musclefood, додадуть вам сил та енергії для активного життя і високих результатів у заняттях спортом.

rnrn

Вам необхідна енергія для гарного настрою і здорового тіла.

rnrn

Використання спортивного харчування - це правильний шлях для того, щоб ваші тренування приносили найвищий результат. Насолоджуйтесь спортивним харчуванням, протеїновими коктейлями та енергетичними напоями, і ваша сила і витривалість будуть постійно зростати.

rnrn

Магазин спортивного харчування Musclefood пропонує ідеальний асортимент і ціну на спортивні добавки. А досвідчені продавці-консультанти підберуть оптимальний тип спортивного харчування, необхідний для вашого статури.

rnrn

Метою магазину Musclefood є забезпечення Вас силами і необхідними білками для досягнення Ваших фітнес-планів та допомоги в побудові ідеального тіла.

rnrn

У магазині спортивного харчування Musclefood ви можете купити всі необхідні вам засоби, щоб максимально швидко отримати високий результат: креатин, гейнер, протеїни, амінокислоти, жіросжігателі, енергетики та інші вітаміни. http://musclefood.com.ua/

Фото магазину

Розташування в ТРЦ        2-й этаж