На Черкащині розпочаті масштабні перевірки об'єктів із підвищеним ступенем ризику (ФОТО), (ВІДЕО) ТРК Plazma (Плазма).

Виберіть ваше місто:

Черкаси Кіровоград Житомир

(063) 283-54-00

Черкаcсы

Карта проїзду

На Черкащині розпочаті масштабні перевірки об'єктів із підвищеним ступенем ризику (ФОТО), (ВІДЕО)

Версія для друку

23 Квітня 2018


На доручення Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, фахівці профілактичного блоку Державної служби з надзвичайних ситуацій, розпочали масштабні перевірки об'єктів із підвищеним ступенем ризику на предмет виконання вимог пожежної безпеки.

rnrn

31 березня, такі перевірки розпочато і на території Черкаської області. Рятувальники спільно з представниками ЗМІ здійснили перевірки 5-ти торгівельно-розважальних закладів у містах Черкаси та Умань.

rnrn

Зокрема, інженерно-інспекторський склад Управління ДСНС у Черкасах оглянув ТРЦ «Plazma», ТРЦ «Lubava», ТЦ «Будинок торгівлі», в місті Умань перевірки було проведено в розважальному центрі «Uman Plaza» та розважально – спортивному комплексі «Amarant».

rnrn

В ході перевірок, особлива увага фахівців ДСНС придялялася перевірці технічного стану та справності автоматичних систем протипожежного захисту і оповіщення, аварійного освітлення та керування евакуацією, утримання внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання а також евакуаційних шляхів та виходів.

rnrn

Водночас, із посадовими особами, співробітниками і арендарями розважальних центрів були проведені спеціальні  інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки і користування первинними засобами пожежогасіння.

rnrn

Особливу увагу під час перевірки було приділено тренуванням щодо проведення евакуаційних заходів із відвідувачами закладів.

rnrn

Так, в мережі кінотеатрів “Мультіплекс” були відпрацьовані дії обслуговуючого персоналу під час виникнення умовної пожежі та відпрацьовано порядок оповіщення, евакуації глядачів та дітей із закладу.

rnrn

Під час перевірок, відвідувачі, персонал розважальних центрів та орендарі отримали від рятувальників інформаційно-розяснювальні листівки на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

rnrn

Подібні перевірки об’єктів щодо дотримання вимог безпеки на території області триватимуть і надалі. Найближчим часом інженерно-інспекторський склад Управління ДСНС перевірять ще 10-ть таких об’єктів.

rnrn

З інформацією щодо обєктів перевірок та результати можна буде ознайомитися на офіційному сайті Управління.

Сподобалася новина?
Поділіться нею в соціальних мережах.