TPK Plazma Черкасси | Про нас | Концепція, оренда приміщень, реклама у Плазмі

Виберіть ваше місто:

Черкаси Кіровоград Житомир

(063) 283-54-00

Черкаcсы

Карта проїзду
Версія для друку

Концепція

Торговельно-розважальний комплекс «Плазма» - компактний сконцентрований концептуальний центр. Сучасна будівля, система вентиляції та кондиціонування, просторі проходи, зручне паркування і якісний підбір магазинів - все це створює комфортні умови для шопінгу, як для «преміум», так і «дисконт» формату. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Тому на першому поверсі комплексу розташовані продовольчий супермаркет «Велика Кишеня», супермаркет електроніки та побутової техніки «Ельдорадо» та ряд невеликих торгових відділів - біжутерія, нижня білизна, косметика, обмін  валют, банкомат и платіжні термінали, упаковка подарунків і т.п. Для зручності наших клієнтів на другий поверх вас підніме ескалатор.
Концепція торгового комплексу полягає в комплексному та якісному підході до покупця, для того щоб мінімально витрачений час на шопінг приніс нашому клієнтові максимальне задоволення. 
 
 

 

 

На другому поверсі розташовані більше 20 магазинів одягу та взуття, а також тут представлені шкіргалантерея, відділ подарунків, кафе, постільна білизна, ремонт одягу та «стоп-точки» з продажу лікувальної косметики і ел.сигарет.
Магазини відомих марок в ТРК «Плазма»:  A.M.N., Vigoss, Евротоп, Импозант (чол. одяг), Walking (взуття), Virus, Classic (дисконт центр), Persona (салон 
верхнього одягу) та інші
Постійні акції, нові колекції, розпродажі та всілякі механізми стимулювання торгівлі дозволяють покупцям придбати необхідний товар за прийнятною для нього ціною.

 

 

Цокольний поверх торгового комплексу презентує вам розважальну частину комплексу. Це студія фітнесу і танцю «MIRROR» і  нічний клуб "Reflection".