SPORTMASTER ТРК Plazma (Плазма).

Виберіть ваше місто:

Черкаси Кіровоград Житомир

(063) 283-54-00

Черкаcсы

Карта проїзду
Версія для друку
sportmaster

SPORTMASTER

SPORTMASTER - міжнародна багатоцільова група компаній, що спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі товарів для спорту, туризму і активного відпочинку категорій: спортивний одяг, взуття, інвентар.

SPORTMASTER є офіційним дистриб'ютором всесвітньо відомих брендів Columbia, Skechers, CAT, Merrell, Molten, O'Neill, Protest, Roces, Speedo, UVEX, Volkl, і інші.

Прагнучи бути ближче до наших покупців, ми постійно розвиваємо і розширюємо свою мережу: перший магазин в Україні був відкритий в 2001 році, сьогодні в мережі близько 30 магазинів в 15 містах країни і за 5 років ці цифри можуть бути подвоєні.

Починаючи з 2019 року компанія прийняла стратегію активного розвитку, відкриваючи нові магазини, в більш сучасному форматі, адаптованому до смаків наших клієнтів. Щорічно магазини компанії в Україні відвідують понад 10 мільйонів людей.

SPORTMASTER входить в топ-10 світових роздрібних спортивних мереж. Лідируючі позиції компанія займає і на спортивному ринку України. І неважливо, де знаходяться або проживають наші клієнти: в Києві чи Дніпрі, Одесі чи Львові, Чернігові чи Запоріжжі - ми завжди поруч! В on line і off line торгівлі.

Наші магазини займають близько 50 тис. кв. метрів торгових площ по всій Україні. Супермаркети роздрібної мережі розташовані в усіх регіональних центрах країни: Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Кривому Розі, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Харкові, Херсоні, Чернігові, Черкасах. Гіпермаркети - магазини з найбільш широким асортиментом, знаходяться в Києві, Дніпрі та Харкові. Всі ці товари Ви завжди зможете замовити і на нашому сайті www.sportmaster.ua. Що дозволяє покупцям оформляти доставку по всій Україні і отримувати товар в найвіддаленіших куточках країни.

SPORTMASTER Ukraine піклується про інтереси своїх клієнтів, саме тому була розроблена система привілеїв - довгострокова Клубна програма «Sportmaster» дозволяє отримувати бонуси за кожну покупку і розплачуватися ними в подальшому. Крім того, учасники програм регулярно отримують спеціальні пропозиції і знижки на сервісні послуги.

Соц мережі:

Фейсбук – facebook.com/sportmaster.ua

Інстаграмм – Instagram.com/sportmaster_ukraine

Акція діє:
Ціни навпіл (Знижки до 50%) З «22» грудня 2020 року по «25» січня 2021 року включно в усіх магазинах «SPORTMASTER» буде проведено рекламну акцію «Ціни навпіл (Знижки до 50%)». При розрахуванні за покупку Акційних товарів бонуси Клубної Програми «SPORTMASTER» можуть бути використані в рамках даної Акції. Довгострокова
акція

Фото магазину

Бренди, які представлені в “SPORTMASTER”

  • Scetchers
  • Columbia

Розташування в ТРЦ        1-ый этаж